İnstagram Masaüstü Paylaşım Nasıl Yapılır?

İnstagram Masaüstü Paylaşım Nasıl Yapılır?

İnstagram kapsamlı bir medyadır. Bu medyaya hem telefondan hem de tabletten giriş yapılabilir. Telefon ve tabletin yanı sıra bilgisayar üzerinden de İnstagrama erişim kolaydır. Evinde oturduğu yerden daha keyifli bir şekilde İnstagramda vakit geçirmek isteyen bireyler bu konu hakkında detaylı bir araştırma yaparlar. Yaptıkları bu araştırmalar sonucunda neyin doğru neyin yanlış olduğu daha bir netlik kazanır.

İnstagrama masaüstünden giriş yapacak olanlar öncelikle uygulamayı bilgisayara indirmelidir. İndirdikten sonra kişisel bilgileri yazarak giriş sağlanır. Giriş sağlandıktan sonra da sağ üst köşede bulunan artı işareti üzerine tıklanarak paylaşım yapılır. Kişi telefondaki yöntem ile bilgisayar üzerinde paylaşım yapacağı için farklı bir durum söz konusu değildir.

İnstagram Gönderi Paylaşımı ve Beğenisi

İnstagram üzerinden çoğu kişi gönderi paylaşarak takipçilerinin görmesini sağlar. Bu kişinin kendisi olabileceği gibi aynı zamanda gittiği bir tatil beldesi de olabilir. Paylaşılan her bir gönderinin her anlamda göze hitap etmesi gerekir. Göze hitap eden gönderilerin her birinde yüksek beğeni sayısı görülür.

Beğenilen gönderilerin kullanıcılarına baktığımız zaman beğeni sayısının takipçi sayısı ile orantısal olduğu görülür. Bu oran pek çok noktaya göre değişiklik gösterir. Takipçi yüksek olduğu zaman beğeni de yüksek olabilir. Ancak beğeninin yüksek olup olmayacağını belirleyen en temel faktör gönderinin göze hitap etmesidir.

İnstagram Gönderilerinde Beğeni Artırma Yöntemleri

İnstagram üzerinde gönderi paylaşımı yapılır. Bazı kişilerin gönderileri ise istediği gibi beğeni almaz. Bu durumda yapılacak olan bazı yöntemler vardır. Eğer az beğeni alan bir hesap kullanıcısıysanız İnstagram beğeni satın al sitelerinden birine girerek istediğiniz miktarda beğeni satın alabilirsiniz. Bu sitelerin bazıları ücretli olurken bazıları ise tamamen ücretsizdir.

Ücretli sitelerde beğeni sayısı arttıkça ücret de aynı oranda artar. Ancak işini garantiye alıp hesabın herhangi bir nedenden dolayı kapanmasını istemeyenler ücretli beğeni satın al sitelerine yönelir. Ücretli kavramı sizi korkutmasın. Her bir ücretli beğeni satın al sitesi kişinin bütçesine uygun olacak bir şekilde hazırlanır. Bu da ekonomik anlamda oldukça önemli bir durumdur.